Droombaan update – De Pitchcoach

droombaan op tropisch eiland

UPDATE! Weet je nog? Die spoedclient van vorige week die perse zijn droombaan wilde en afgelopen maandag al zijn sollicitatiegesprek met verplichte sollicitatiepitch had?

Hij whatsappte woensdag dat van de drie kandidaten, hij het is geworden!

We hadden een passiehaak geschreven over een eerdere ervaring met soortgelijk, internationaal werk en hoe hij een probleem had opgelost. En die pitch werkte:

“Zodra ik tijdens de pitch met het verhaal, de passiehaak, begon, zag ik dat de mensen van de sollicitatiecommissie begonnen te glimlachen”.

Toen ik hem belde om te horen hoe het ging, was hij al bezig met het kijken naar een huis in de buurt van zijn nieuwe, buitenlandse baan. 

Dat is de kracht van een perfecte pitch!

PS: Als jij ook die droombaan, droomcliënt, of dat droomteam wil, neem dan contact met mij op: info@depitchcoach.nl.

Deel dit bericht op:

Bedankt voor Je inschrijving